Hotel Praha 4-Podoli  Sanssouci :::

Hotel Sanssouci / Praha 4-Podoli

Hotel Sanssouci *** je útulný rodinný hotel v renovovanej vile z 19. storočia, s ideálnou polohou v pokojnej vilovej štvrti so záhradami a pritom veľmi blízko centra Prahy.

Ubytovanie v Prahe 4 Podolí
Hotel Sanssouci ponúka ubytovanie v 9 dvojlôžkových a trojlôžkových izbách a v apartmáne so zariadenou kuchyňou. Možnosť ubytovania jednej osoby v dvojlôžkovej izbe. V trojlôžkových izbách je možnosť prístelky. V apartmáne môže byť ubytovaných až 5 osôb. Celková kapacita hotela je 30 lôžok.

Hotel Sanssouci Vybavenie izieb
Každá izba má samostatné príslušenstvo (sprcha alebo vaňa, fén, toaleta), barevnú satelitnú TV, vysokorýchlostné pripojenie k internetu, telefón s priamou voľbou, minibar a safe.

Praha Hotel Sanssouci služby
Bezpečné parkovanie na uzamknutom hotelovom dvore. Raňajky formou bufetu sú podávané v reprezentatívnej jedálni so zimnou záhradou. Donáška jedál do izieb, detská postieľka na želanie, prístup a služby pre vozíčkárov. K dispozícii sú nefajčiarske izby. Ubytovanie so psom je povolené (za poplatok).
  
Ubytovanie Hotel Sanssouci ďalšie služby
V hoteli pre Vás zabezpečia transfer z letiska alebo železničnej stanice (za poplatok), vstupenky na kultúrne programy (rezervácia je nutná pred príchodom), lístky na hromadnú dopravu, plány Prahy atď. K dispozícii je aj salónik vhodný na rodinné aj firemné oslavy, školenia a semináre, faxové služby. Pranie bielizne. 
  
Turistika v okolí hotela Sanssouci v Prahe 
Priamo v hoteli je biliard. Pešo je dostupný plavecký štadión Podolí, tenisový areál, cyklistická cesta. Rozsiahlym športovým a zábavným areálom na brehu Vltavy v Prahe Podolí sú Žluté lázne. V blízkom okolí hotela je významná národná kultúrna pamiatka Vyšehrad.

Hotel Praha 4-Podoli  Sanssouci - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Praha 4-Podoli  Sanssouci - hotel má reštauráciuHotel Praha 4-Podoli  Sanssouci - V hoteli je biliardHotel Praha 4-Podoli  Sanssouci - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 4-Podoli  Sanssouci - k dispozícii letná terasaHotel Praha 4-Podoli  Sanssouci - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Praha 4-Podoli  Sanssouci - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 4-Podoli  Sanssouci - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Praha 4-Podoli  Sanssouci - akceptuje creditné karty JCBHotel Praha 4-Podoli  Sanssouci - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Praha 4-Podoli  Sanssouci - Televizor má príjem satelitných programůHotel Praha 4-Podoli  Sanssouci - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 4-Podoli  Sanssouci - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 4-Podoli  Sanssouci - Iybz sú vybavené televízorom

::: Adresa :::

Hotel Sanssouci, V Podhaji 12
Praha 4-Podoli 14700 Czech Republic
Hotel-Praha-Sanssouci@cz-hotel.eu

::: Aktuálne počasie :::

Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 1 °C
Vietor: 23 m/s
Hotel Sanssouci ubytovanie Praha 4-Podoli  Aktuálne počasie ::: jasno

Odporúčajte tyto stránky: